Hakkımızda

Vital Fulya Plaza Hakkında

İstanbul’un “Doktorlar Vadisi” Fulya’da, Sağlık Bakanlığı’nın ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine tam uygun olarak olarak inşa edilen “Vital Fulya” Türkiye’nin ilk Doktor muayenehane plazasıdır.

Vital Fulya, hekimlerimizin ve hastalarımızın ihtiyaçlarını çözmek ve onlara daha kaliteli ortamlar hazırlayarak hizmet kalitesini artırmak için tasarlanmıştır.

Doktorlarımız, daireden ya da işyerinden bozma muayenehaneler yerine tamamen kendi ihtiyaç ve gereksinimlerine göre tasarlayabildikleri, kendi kullanımlarına göre her odanın şekil ve m2’sini seçebildikleri, tüm alt yapısını ve iç tasarımı ile ilgili tüm yönetmeliklere uygun olan muayenehanesinde huzurlu ve sakin bir ortamda çalışabilmektedirler.

Hekimlerimizin bağımsız bölüm muayenehanelerinin dışında tam katlarda tasarlanan ortak ofislerden de kendi branş ve gereksinimine uygun olarak oda kiralama (müşterek muayenehane) gibi pek çok alternatifleri de doktorlarımızın kullanım ve sunumuna hazırdır.

Vital Fulya’nın merkezi konumu, vale hizmeti, danışma hizmeti, 7/24 güvenlik hizmeti, kesintisiz elektrik ve su desteği, restoran-kafe gibi özellikleri Vital Fulya’ yı tek başına yaşayabilen bir plazadır.

Saygılarımızla;

Vital Fulya Yönetimi